Omgeving Norg

Norg

De natuurgebieden in en rondom Norg zijn zeer afwisselend en bieden vele mogelijkheden om dit al wandelend of fietsend te ontdekken. Naast de vele bossen en heidevelden vindt u ook het natuurgebied ‘het Fochterloërveen’ of de recreatieplas ‘Ronostrand’. Tevens biedt het centrum van Norg een ruime variatie aan eetgelegenheden, winkels en een subtropisch zwembad. Wilt u liever een stad bezoeken dan bent u binnen 30 minuten in Groningen of Assen waar u verschillende musea treft of gezellig een dagje kunt winkelen.

Natuurgebieden:
Fochteloërveen, Fochteloo http://www.hollandgroen.nl/natuurgebieden/nl/drenthe/fochteloërveen
Vogelreservaat Diependal http://www.hollandgroen.nl/natuurgebieden/nl/drenthe/vogelreservaat-diependal
Landschap het Balloërveld http://www.hollandgroen.nl/natuurgebieden/nl/drenthe/natuurgebied-balloërveld
Natuurgebied de Hondsrug http://www.staatsbosbeheer.nl/Natuurgebieden/Hondsrug.aspx
Nationaal Park Drents-Friese Wold http://www.hollandgroen.nl/natuurgebieden/nl/drenthe/nationaal-park-drentsfriese-wold
Nationaal Park Drentsche Aa http://www.hollandgroen.nl/natuurgebieden/nl/drenthe/nationaal-beek-en-esdorpenlandschap-drentsche-aa
Buitencentrum Boomkroonpad https://www.staatsbosbeheer.nl/Natuurgebieden/hondsrug/buitencentrum

Bezienswaardigheden:
Gevangenismuseum Veenhuizen http://www.gevangenismuseum.nl
Drents Museum Assen http://www.drentsmuseum.nl
CocoMaria gallerij http://www.cocomaria.nl
Groninger museum http://www.groningermuseum.nl
Herinneringscentrum Kamp Westerbork http://www.westerbork.nl
Museumdorp Orvelte http://www.orvelte.net
Galerie Wildevuur http://www.wildevuur.nl

Recreatieplassen / zwembaden:
Ronostrand http://www.ronostrand.nl
Overdekt subtropisch zwembad Norg http://www.molenduinbad.nl
Zuidlaardermeer http://zuidlaardermeer.nl
Zwemparadijs de Bonte Wever Assen https://www.debontewever.nl/zwemparadijs/
Hoornseplas Groningen http://www.meerschap-paterswolde.nl/hoornseplas.html

Attractieparken / Speeltuinen:
Speelgoedmuseum Roden http://museumkinderwereld.nl
Attractiepark Duinen Zathe https://duinenzathe.nl
Kabouterland Exloo http://www.kabouterland.nl
Sprookjeshof Zuidlaren http://www.sprookjeshof.nl
Plopsa Indoorpark http://www.plopsa.be/plopsaindoorcoevorden
Wildlands adventure Zoo Emmen https://www.wildlands.nl
Attractiepark Drouwenerzand http://www.drouwenerzand.nl
Cowboy & indianen speelreservaat Coevorden http://www.kinderspeelparadijscoevorden.nl

Interessante links:
supermarkt Coop Norg http://www.coop.nl/supermarkten/norg
supermarkt Poiesz Norg https://www.openingstijden.nl/Poiesz/Norg/Brinkhofweide-6/
Bakkerij van Esch Norg http://www.bakkerijvanesch.nl
Pitch & Putt Golf http://www.pitch-putt.nl/orvelte
sport & welnesscentrum in Norg http://www.bcnorg.nl
Solexrijden / tuktuk uitjes http://www.hetdrentskwartiertje.nl
Bowlen Eelde http://www.waterburcht.nl
Sauna, Beauty & Welness http://www.thermendewaterlelie.nl
Subtropisch zwembad Norg http://www.molenduinbad.nl

Eetmogelijkheden:
Pizzeria Monte Giove Norg http://www.montegiove.nl
Restaurant Hotel Karsten Norg http://www.hotelkarsten.nl
Grand Café Het wapen van Norg http://www.wapenvannorg.nl
Chinees restaurant Norg http://www.chineesnorg.nl
Pannekoekboerderij de Baander Norg http://www.debaandernorg.nl
Cafetaria Succes Norg http://www.cafetariasucces.nl
Grill & Wok restaurant http://www.wokvandrenthe.nl
Café Restaurant 't Norgerhout http://norgerhout.nl

Categorieën: ,

Extra informatie

Bezienswaardigheden

– Gevangenismuseum Veenhuizen: http://www.gevangenismuseum.nl
– Drents Museum Assen: http://www.drentsmuseum.nl
– Groninger Museum: http://www.groningermuseum.nl
– Herinneringscentrum kamp Westerbork: http://www.kampwesterbork.nl
– Museumdorp Orvelte: http://www.orvelte.net

Natuurgebieden

Fochteloërveen: http://www.natuurmonumenten.nl/Fochteloërveen
Hijkerveld: http://www.drentslandschap.nl/natuurgebied/hijkerveld
Landschap het Balloërveld: v2.schaapskuddeballoerveld.nl
Natuurgebied de Hondsrug: http://www.staatsbosbeheer.nl/natuurgebieden/hondsrug
Nat. Park Drents Friese Wold: http://www.np-drentsfriesewold.nl

Recreatieplassen / zwembaden
Attractieparken / speeltuinen
Interessante links

Beoordelingen

Er zijn nog geen beoordelingen.

Wees de eerste om “Omgeving Norg” te beoordelen

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *